Zařízení Výhody

Bimini

Bimini (sluneční plachta), nabízí podle potřeby ochranu, bez ohledu na to, zda zrovna kotvíte v přístavu nebo volně mimo přístav. V případě větrného počasí byste měli prosím složit bimini dolů. V Německu je bimini dostupné na lodích Kormoran 1500, 1280, 1140, Aquino 1190, Haines, vetus 1500 a 1200 K3. V Polsku najdete sluneční plachtu plachut na lodi Kormoran 1280 a 1140. Některé z člunů nenabízejí bimin, ale jsou vybaveny slunečníky nebo si je můžete objednat.

Ochrana proti komárům

Užijte si svůj klid! Na našich Primus-Kormoran lodích můžete otevřít okna v noci bez strachu z komárů. Všechna okna spacích kabin jsou vybaveny ochranou sítí proti komárům.

Topení

Chcete rezervovat loď v dubnu, ale máte obavy, že je v noci příliš chladno? Není třeba se obávat! Všechny naše lodě jsou vybaveny hot-air-topením, takže vám nebude zima. Lodě Primus-Kormoran jsou vybaveny navíc moderním ohřívaním vody.

Audio-System

Chcete si během dovolené odpočinout poslouchaním hudby? Vemte si jí s sebou! Naše lodě jsou vybaveny audio-systémem. Lodě Aquino 1190, lodě Primus-Kormoran, lodě Haines a lodě vetus mají navíc možnost připojit externí audio zařízení (iPod, laptopy a MP3).

iPad: trademark of Apple Computer

 

        
 
Primus-Kormoran
vetus